0640-181 00 info@dvarsattsel.se

Elinstallationer

Elservice

Vi är experter på elinstallationer och elservice.

Vi är idag nio välutbildade elektriker som alltid är uppdaterade på den senaste tekniken. Vi utför elinstallationer, felsökning och reparationer för privatpersoner i villor och lägenheter samt för företag i industrier, verkstäder och kontor.

Hos oss kan du även att hyra skylift för mer utmanande arbeten, aerotemp om du behöver riktigt bra uppvärmning samt byggcentral för din om- eller tillbyggnad.

Välkommen till Dvärsätts El – ett fullserviceföretag inom elbranschen med långsiktiga och hållbara relationer med dig som kund.

Elinstallationer.

Oavsett om det gäller enklare elinstallationer eller mer komplexa installationsuppdrag så löser vi det på bästa sätt. Vi finns med från början till slut och installerar med högsta kvalitet och servicegrad.

Elinstallationer.

Oavsett om det gäller enklare elinstallationer eller mer komplexa installationsuppdrag så löser vi det på bästa sätt. Vi finns med från början till slut och installerar med högsta kvalitet och servicegrad.

Elservice.

Vi är experter på drift och underhåll av elsystem för både företag och privatpersoner. Vi gör även mindre anpassningar av installationer för både vvs och ventilation.

Elservice.

Vi är experter på drift och underhåll av elsystem för både företag och privatpersoner. Vi gör även mindre anpassningar av installationer för både vvs och ventilation.

Uthyrning.

Hos oss kan du hyra skylift för mer utmanande arbeten, som t ex jobb över stora ytor eller svårtillgängliga höjder. Vi hyr också ut aerotemp om du behöver riktigt bra uppvärmning och byggcentral för din om- eller tillbyggnad.

Uthyrning.

Hos oss kan du hyra skylift för mer utmanande arbeten, som t ex jobb över stora ytor eller svårtillgängliga höjder. Vi hyr också ut aerotemp om du behöver riktigt bra uppvärmning och byggcentral för din om- eller tillbyggnad.

Vår personal.

Tomas Hedin

VD / Elmontör
tomas@dvarsattsel.se
070-318 99 01

Lennart Rehnsbo

Elmontör
lennart@dvarsattsel.se
070-318 90 36

Lars-Göran Göransson

Elmontör
lars-goran@dvarsattsel.se
070-318 90 34

Johan Engström

Elmontör
johan@dvarsattsel.se
070-318 90 41

Jonathan Jonsson

Elmontör
jonathan@dvarsattsel.se
070-318 90 35

Jocke Andersson

Elmontör
jocke@dvarsattsel.se
070-318 99 04

Christer Jemtå

Elmontör
christer@dvarsattsel.se
070-318 90 37

Calle Spångberg

Elmontör
calle@dvarsattsel.se
070-318 99 07

Björn Lidström

Elmontör
bjorn@dvarsattsel.se
070-318 99 03

Kontakta oss.

E-POST

TELEFONNR

0640-181 00

KONTOR

Dvärsättsvägen 72,
835 41 Dvärsätt

15 + 1 =

Kontoret